Her Bütçeye Uygun Reklam

Bütçenize uygun reklam paketimiz muhakkak var. Bütçeniz ne olursa olsun, etkili seslendirme ve yayın planlaması ise geri dönüşü oranı yüksek reklamlar Romantik Ses'te.


Kuşak İçi Reklam

Romantik Ses'te sabah 08.00 ile 23.45 saatleri arasında, her yarım saatte bir toplam 25 reklam kuşağı yer almaktadır.Bu kuşakların istediğiniz kadarında siz de yer alarak, potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Alttaki tabloda 3 farklı modeldeki kuşak reklam seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz.

EKONOMİK
  • Günde 5 Tekrar

  • 20 sn Spot Süresi

  • 30 Gün Yayın

AKILLICA
  • Günde 10 Tekrar

  • 20 sn Spot Süresi

  • 30 Gün Yayın

PREMIUM
  • Günde 15 Tekrar

  • 20 sn Spot Süresi

  • 30 Gün Yayın

PROGRAM SPONSORLUKLARI

Yayın akışımızdaki programlara sponsor olup, o saatlerde yoğun şekilde firmanızın adının duyulmasını sağlayabilirsiniz

Sponsor firmanın adı ve kampanyasının yer aldığı Başlıyor/Devam Ediyor/Sona Erdi tanıtımları program boyunca yoğun olarak duyulur.

Program yapımcısı; anonslar arasında, sponsor firma ve kampanyalara sık sık değinecek, dinleyicilerimizin en dikkatli yayını dinlediği anlarda sponsor firmayı duyacaktır

Eylem

E Vitamini

Hafta İçi Her Gün 07.00 - 10.00 Arası Yayında

Tolga

Tolga Yayında

Hafta İçi Her Gün 14.00 - 17.00 Arası Yayında

Aslı

Retro

Hafta içi her gün 17.00 - 18.00 arası art arda 90'lar

Bilgilendirme Sponsorlukları

Hava Durumu Sponsorluğu

Hafta içi her gün, günde 6 defa sunumunu yaptığımız hava durumu bülteninin giriş ve çıkışına, sponsor firmanın adının geçtiği sundu/sunar spotları girilmektedir.

Şarkının bitimiyle (yoğun dinleyici sayısı varken) direk sponsor tanıtımı girmesiyle, 'promo' olarak adlandırılmakta ve çok fazla kişiye ulaşılabilmektedir.

Hava Durumu bültenleri, Reklamsız Trafik Saatlerimiz olan sabah 7-8 ve akşam 18-19 arasında da yayınlanmaktadır.Hem trafik saati olduğu hem de reklamsız olduğu için yoğun dinleyiciye sahip olan saatlerde sponsor firmanın tanıtımı yayınlanmış olacaktır.

Günün Şarkısı Sponsorluğu

Haftanın her günü, günde 6 defa, Sponsor firma ile özdeşleşen bir tanımlama ile, 'XXX Günün En İyi Şarkısını Sunar / Sundu' tanıtımı ile markanızı duyurun.

Şarkının bitimiyle (yoğun dinleyici sayısı varken) direk sponsor tanıtımı girmesiyle, 'promo' olarak adlandırılmakta ve çok fazla kişiye ulaşılabilmektedir.

Günün Şarkısı tanıtımları, Reklamsız Trafik Saatlerimiz olan sabah 7-8 ve akşam 18-19 arasında da yayınlanmaktadır.Hem trafik saati olduğu hem de reklamsız olduğu için yoğun dinleyiciye sahip olan saatlerde sponsor firmanın tanıtımı yayınlanmış olacaktır.

Sinevizyon Sponsorluğu

Haftanın her günü, günde 6 defa yayınlanan film tanıtımlarının giriş ve çıkışına, sponsor firmanın adının geçtiği sundu/sunar spotları girilmektedir.

Şarkının bitimiyle (yoğun dinleyici sayısı varken) direk sponsor tanıtımı girmesiyle, 'promo' olarak adlandırılmakta ve çok fazla kişiye ulaşılabilmektedir.

Hava Durumu bültenleri, Reklamsız Trafik Saatlerimiz olan sabah 7-8 ve akşam 18-19 arasında da yayınlanmaktadır.Hem trafik saati olduğu hem de reklamsız olduğu için yoğun dinleyiciye sahip olan saatlerde sponsor firmanın tanıtımı yayınlanmış olacaktır.

Neden Radyo Reklamı ?

Düşük Bütçe, Yüksek Verim !

Radyo Reklamları diğer mecralara göre daha ucuz ve verimlidir.Her bütçeye uygun reklam seçenekleri için fiyat listemize göz atın. Unutmayın aynı bütçeyi dinlenmeyen bir radyoda, sık yayınlamanıza rağmen, hedef kitlenize ulaşamayabilirsiniz

Romantik Ses'te Az Reklam Çok Dinleyici

Romantik Ses'te reklamlar kısa ve dikkat çekicidir.Radyo dinleyicisi az reklam, az konuşma ve bol müziği sever. Bu sebeple Romantik Ses çok dinlenir, reklamınız da çok dinlenir, daha çok kişiye ulaşır

Krizi Reklamla Aşın

Bir odada 20 kişi varken ve 20’si de konuşurken, kimin ne söylediği anlaşılamaz. Ama 19 kişi sustuğunda, bir kişi konuşursa, sesi az da çıksa herkes onun ne dediğini işitir. Krizde susmayın, unutulmayın.
Simon McDonald – Pazar Araştırma Danışmanı

Hakkımızda

Romantik Ses ?

Şehrin Aşk Radyosu Romantik Ses; gün boyu en iyi aşk şarkılarını sizler için seçer, saat başı haber bültenleri ile şehirden önemli olayları aktarır.

Dışarda Hayat Var

Küçük bir stüdyodan binlerce kişiye ulaşmak keyifli olsa da, dinleyicilerimizle bire bir tanışmak bizim en büyük hobimiz. İşte tam da bu yüzden Romantik Ses; birçok yerde mobil sahnesiyle karşınızda. Örneğin 14 Şubat’ta avm’den , 23 Nisan’da çocuk festivalinden veya şehrin önemli bir fuarından canlı yayında.

Ünlüler Romantik Ses'te

Romantik Ses; sponsoru olduğu birçok etkinlikle iyi isimleri Sakarya’yla buluştururken, birçoğunu da yayınında ağırlıyor. Yeni Türkü, Mehmet Erdem, Koray Avcı, Merve Özbey, Simge, İlyas Yalçıntaş, Zakkum, Aynur Aydın, Emre Kaya, Fettah Can; Romantik Ses’in yayınına katılan isimlerden bazıları

Az Reklam Çok Müzik

İş Ortağım Platform'u her ne kadar reklam verenlere hitap ediyor olsa da bir şeyi itiraf etmek isteriz. Ne yazık ki dinleyicimiz, reklam verenlerimizden daha ön planda. Bu yüzden Romantik Ses’te az reklam, çok müzik var.Bunun sonucu olarak da size hazırlayacağımız etkili reklam çözümlerini ulaştıracağımız, bizimle aile gibi olmuş bir dinleyici kitlemiz var.

Yüksek Ses Kalitesi

Romantik Ses Teknik Ekibi; yayınımızın size kusursuz ulaşması için çabalamaktadır. Yapılan yatırımlarla birlikte; şehrin tamamında Romantik Ses yayınlarını kesintisiz kalitede dinleyebilirsiniz.

Sadece Radyodan Değil Her Yerden Dinleyin

Romantik Ses'i sadece radyodan değil, internet olan her yerden dinleyebilirsiniz. Bizi; mobil uygulamalarımızdan, Apple CarPlay'den ve www.romantikses.com'dan cep telefonlarınızdan ve bilgisayarlardan dinlemeye devam edebilirsiniz.

Franchising

Eğer bir radyo sahibiyseniz ve radyonuzun kısa süre içinde daha çok dinlenen ve reklam alan bir radyo olmasını istiyorsanız; güçlerimizi birleştirebiliriz.Romantik Ses; şarkı seçimleri, jingle'ları, ses kalitesi, şehrimize özel haber bültenleri, reklam prodüksiyon kalitesi ve yayın akışındaki programları ile kısa zamanda dinleyiciler tarafından farkedilmektedir. Kâr payı modelimizle, Şehrinizde Romantik Ses Ankara, Romantik Ses Eskişehir gibi bir isimle, şehrinize özel bir yayın akışı yapabiliriz.

Yeniden İletim Değil, Ortak Yayın Değil. Size Özel Yayın

Herhangi bir franchising başlangıç ücreti talep ETMİYORUZ

Şarkı seçmek,her gün liste yapmak için zaman kaybetmeye son. Herşey bize emanet.

Detaylı Franchising sunum dosyasını indirmek için tıklayınız veya arayınız.0264 606 0 927

Bize Ulaşın

Sakarya Telefon

0264 606 0 927

Isparta Telefon

0246 606 0 924